novinky
festival
soutěž
kapely
termíny
vstupenky
e-mail

Kabát  
Support Lesbiens  
Škwor  
Krucipüsk  
Nevím  
Doga  
Festival

Co je to Pink Panther Fest ?

Co je to Pink Panther Fest 2005? Je to v podstatě aplikace modelu i nás známého "Ozzfestu".

Na mnoha letních hudebních festivalech se často kapely potýkají s problémy technického a hlavně organizačního rázu. Je to dáno tím, že jich je opravdu hodně, a až na pár festivalů, které mají již svou tradici, bezvadné místo konání s nějakou přírodní scenérií, specifickou atmosféru a dobrou technickou úroveň, je to jinak rok od roku horší. Agentuře Pink Panther při účasti jí zastupovaných interpretů na festivalech nejde jen o finanční plnění, ale i o to, jak budou tyto kapely prezentovány vizuálně a technicky. Je velice podstatné i to, jak je zvládnuta organizace festivalu, promo, a jak je postaráno o návštěvníky této "kulturní" události.

Pro fanoušky rockové muziky dramaturgické řešení většiny vícedenních letních festivalů přináší problém, že si na své oblíbené rockové kapely zkrátka musí počkat během dvou až tří dnů. Pink Panther Fest tento problém částečně řeší a nabízí během jednoho večera žánrově vyprofilovanou hudební show. Festivaly budou začínat všude stejně v 18:00 hod a končit cca ve 24:00 hod.

Pink Panther Fest si v žádném případě neklade za cíl suplovat atmosféru několikadenního letního festivalu. Jedná se ve své podstatě o turné šesti kapel v prostředí pod širým nebem s velkolepou scénou a monstrózní technikou, jak je tomu např. při samostatných koncertech turné skupiny Kabát. Organizačně a technicky tyto koncerty v rámci tohoto "putovního" festivalu zajišťuje stejný team lidí jako např. již zmíněné turné skupiny Kabát - Dole v Dole 2004.

Pořadatelem tohoto v našich krajích zatím neobvyklého festivalu je agentura Pink Panther.